REKLAMA
Znaleziono 2654 wyników
Polska firma SaMASZ zainwestowała ponad 60 mln zł w rozbudowę fabryki pod Białymstokiemartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma SaMASZ zainwestowała ponad 60 mln zł w rozbudowę fabryki pod Białymstokiem
Z początkiem lipca polska firma SaMASZ otworzyła nową halę magazynowo-laserową o powierzchni 4 tys. mkw. Inwestycja kosztowała 11 mln zł, zaś nowoczesne wyposażenie służące automatyzacji procesów obróbki stali – 51 mln zł. Równolegle ze zwiększaniem mocy produkcyjnych w SaMASZ trwa transformacja cyfrowa.
inwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka soków Capri-Sun
Stargard
[Kraków] Pierwszy z budynków Fabryki Czekolady już w stanie surowymartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Pierwszy z budynków Fabryki Czekolady już w stanie surowym
Zakończył się najważniejszy etap budowy pierwszego z budynków nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego...
[Dolny Śląsk] Podpisanie umowy z Daimlerem (fabryka silników Mercedesa) za kilka dni?artykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Podpisanie umowy z Daimlerem (fabryka silników Mercedesa) za kilka dni?
Jak nieoficjalnie dowiedział się Investmap.pl oficjalne podpisanie umowy pomiędzy niemieckim koncern...
Koreański LG Chem zwiększa inwestycję w fabrykę pod Wrocławiem. Zainwestuje ponad 800 mln euro!artykuł
Pokaż artykuł
Koreański LG Chem zwiększa inwestycję w fabrykę pod Wrocławiem. Zainwestuje ponad 800 mln euro!
LG Chem Ltd., największa spółka z branży chemicznej w Korei Południowej, podała właśnie oficjalnie w...
Jelcz-Laskowice: Fabryka Toyoty zwiększa zatrudnienie o 650 nowych pracownikówartykuł
Pokaż artykuł
Jelcz-Laskowice: Fabryka Toyoty zwiększa zatrudnienie o 650 nowych pracowników
Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami i planami inwestycyjnymi, fabryka silników japońskiej Toyoty w...
Nowa fabryka zielonych baterii w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Nowa fabryka zielonych baterii w Gdańsku
W Gdańsku powstanie fabryka zielonych baterii – zatrudnienie znajdzie tam 500 osób. Jak poinformował...
Volkswagen przeniesie całą produkcję silników diesla do Polkowicartykuł
Pokaż artykuł
Volkswagen przeniesie całą produkcję silników diesla do Polkowic
Niemiecki koncern motoryzacyjny Volkswagen AG planuje kolejne inwestycje w jedną ze swoich najlepszy...
Rusza realizacja kolejnej wielkiej inwestycji koreańskiej w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Rusza realizacja kolejnej wielkiej inwestycji koreańskiej w Polsce
Ruszyła realizacja kolejnej wielkiej inwestycji zagranicznej w województwie opolskim. Jeden z największych producentów stali na świecie rozpoczął we wtorek 11 czerwca w Brzegu budowę swojej najnowszej fabryki. Generalnym wykonawcą inwestycji na zlecenie Metroplanu jest firma Dekpol.
Niemiecki DWS Draexlmaier przeprowadzi zwolnienia grupowe w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki DWS Draexlmaier przeprowadzi zwolnienia grupowe w Polsce
Złe wiadomości z branży automotive w Polsce. Kolejna zagraniczna firma została zmuszona do dużych zwolnień grupowych. Tym razem jest to niemiecki koncern, posiadający dużą fabrykę w Jeleniej Górze, w województwie dolnośląskim.
Zakład produkcyjny Eko-Techinwestycja
Pokaż inwestycję
Zakład produkcyjny Eko-Tech
Kalety, Fabryczna 1b
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Krosno] Fabryka Goodrich
[Wrocław] Fabryka słonych przekąsek "DIJO" (rozbudowa)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Fabryka słonych przekąsek "DIJO" (rozbudowa)
Fabryka Koppelainwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Koppela
Łódź, Śródmieście, Sienkiewicza 61A
[Ślęza] Biurowiec Sanbetinwestycja
Pokaż inwestycję
[Ślęza] Biurowiec Sanbet
Ślęza
Centrum Biznesu, Handlu i Rozrywki Sukcesjainwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Biznesu, Handlu i Rozrywki Sukcesja
Łódź, Polesie, Aleje Politechniki 5
[Wrocław] Osiedle "Park Ołtaszyn III"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Osiedle "Park Ołtaszyn III"
Wrocław, Krzyki
[Wrocław] We Wrocławiu powstanie pierwsze w tej części Europy spawalniczne centrum R&Dartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] We Wrocławiu powstanie pierwsze w tej części Europy spawalniczne centrum R&D
Air Products, największy dostawca gazów technicznych w Polsce, właśnie ogłosił otwarcie we Wrocławiu...
PGE Energia Ciepła inwestuje 3,2 mld złotych w nowe technologie i urządzenia produkcyjneartykuł
Pokaż artykuł
PGE Energia Ciepła inwestuje 3,2 mld złotych w nowe technologie i urządzenia produkcyjne
W Elektrociepłowniach należących do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, obecnie prowadzonych jest aż 10 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 3,2 mld złotych. Nowe jednostki gwarantują wysoką efektywność oraz bezpieczeństwo dostaw ciepła i energii elektrycznej dla odbiorców. Na realizacji inwestycji i zmianie technologii na niskoemisyjną wspartą OZE zyska środowisko, gdyż w miastach znacznie ograniczone zostaną emisje tlenków siarki, azotu, dwutlenku węgla i pyłów.
Wojsko Polskie rozwija współpracę z Microsoft. Nowe technologie, prace badawczo-rozwojowe i cyberbezpieczeństwoartykuł
Pokaż artykuł
Wojsko Polskie rozwija współpracę z Microsoft. Nowe technologie, prace badawczo-rozwojowe i cyberbezpieczeństwo
Nowe technologie, prace badawczo-rozwojowe i cyberbezpieczeństwo. 17 lutego 2025 roku wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Krzysztof Malesa, Pełnomocnik Bezpieczeństwa Narodowego Microsoft Polska, podpisali w Warszawie porozumienie o współpracy.
REKLAMA